Koordynator wolontariatu 2020 – zgłoś swojego kandydata!

2020-11-02

Po raz kolejny zapraszamy do udziału w  konkursie „Koordynator wolontariatu 2020”!

Serdecznie zapraszamy wszystkich koordynatorów wolontariatu działających w Warszawie, a szczególnie samych wolontariuszy i organizacje, w których działa wolontariat do udziału w konkursie.

Jest to wyjątkowa okazja, by w sposób szczególny docenić pracę tych, którzy o wolontariacie myślą wielopłaszczyznowo i wychodzą naprzeciw potrzebom wielu osób. Możemy docenić ich codzienny trud i zaangażowanie, a także wsparcie jakie oferują ochotnikom. Teraz możemy pokazać jak ich praca i zaangażowanie jest ważne !

Czasami organizowanie wolontariatu, to ich etatowa praca, a czasami koordynowanie wolontariatu, to ich dodatkowe zajęcie  niezależne od obowiązków służbowych. Przewodzą, organizują pracę dbają o rozwój wolontariuszy. Ich praca to duży wkład w rozwój placówek na rzecz których działają ochotnicy.

Zgłoszenia  kandydatów można nadsyłać przez cały rok do 22 listopada 2020 wolontariatu do konkursu „Koordynator Wolontariatu” wysyłając formularz na adres: koordynator@wolontariat.org.pl

A także poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy: https://docs.google.com/forms/d/1jdZrRn_UrQIsHHy-lWqa2sHijlxlhzM9ipSukzgb4Rc/edit

FORMULARZ

REGULAMIN

Finał konkursu i ogłoszenie laureatów nastąpi  w grudniu w trakcie gali Dnia Koordynatora Wolontariatu.