„Koordynator wolontariatu 2021” – rozpoczęliśmy przyjmowanie zgłoszeń!

2021-09-20

Po raz kolejny zapraszamy do udziału w  konkursie „Koordynator wolontariatu 2021”!

Serdecznie zapraszamy wszystkich koordynatorów wolontariatu działających w Warszawie, a szczególnie samych wolontariuszy i organizacje, w których działa wolontariat do udziału w konkursie.

Jest to wyjątkowa okazja, by w sposób szczególny docenić pracę tych, którzy o wolontariacie myślą wielopłaszczyznowo i wychodzą naprzeciw potrzebom wielu osób. Możemy docenić ich codzienny trud i zaangażowanie, a także wsparcie jakie oferują ochotnikom. Teraz możemy pokazać jak ich praca i zaangażowanie jest ważne!

Czasami organizowanie wolontariatu, to ich etatowa praca, a czasami koordynowanie wolontariatu, to ich dodatkowe zajęcie  niezależne od obowiązków służbowych. Przewodzą, organizują pracę dbają o rozwój wolontariuszy. Ich praca to duży wkład w rozwój placówek na rzecz których działają ochotnicy i  w promocję wartości jakie niesie idea wolontariatu.

Zgłoszenia  kandydatów można nadsyłać do 28 listopada 2021 wysyłając:

formularz zgłoszeniowy na adres organizatora: Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu ul. Szpitalna 5/5, 00-031 Warszawa,

– skan formularza na adres mailowy: koordynator@wolontariat.org.pl lub

elektroniczny formularz zgłoszeniowy

Finał konkursu i ogłoszenie laureatów nastąpi 10 grudnia w trakcie gali Dnia Koordynatora Wolontariatu.

Zobaczcie jak świętowaliśmy w roku ubiegłym: 2020 roku

Znamy laureatów Konkursu „Koordynator Wolontariatu Roku 2020!

Więcej informacji o konkursie można uzyskać w Stowarzyszeniu Centrum Wolontariatu w Warszawie od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 16.00 pod nr: 514-777-399

REGULAMIN KONKURSU Koordynator Wolontariatu 2021

Konkurs realizowany jest przez Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w Warszawie w ramach działania „Wsparcie organizatorów wolontariatu” realizowanego w ramach miejskiego projektu „Ochotnicy warszawscy” integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.