Zostań wolontariuszem

Jeśli chcesz zaangażować się w wolontariat i szukasz ofert działań zgodnych z Twoimi zainteresowaniami i możliwościami – dobrze trafiłeś!

JAK ZOSTAĆ WOLONTARIUSZEM?

Krok 1. Przemyśl, co chciałbyś robić jako wolontariusz, ile czasu chciałbyś poświęcić na działania oraz jaki rodzaj wolontariatu Cię interesuje.

Krok 2. Skorzystaj z naszego Biura Pośrednictwa Wolontariatu:

2.1 wypełnij formularz zgłoszeniowy:

w wersji Word >>KLIK<< i dostarcz go pocztą mailową na adres: krakow@wolontariat.org.pl lub osobiście do Biura Pośrednictwa Wolontariatu

UWAGA: informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Wypełnienie i odesłanie powyższego formularza jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu zgłoszeniowym przez Stowarzyszenie Regionalne Centrum Wolontariatu w Krakowie w celach związanych z przeprowadzeniem konsultacji dotyczącej wolontariatu, oraz kontaktowanie się w ramach prowadzonego przez Stowarzyszenie Punktu Pośrednictwa Wolontariatu.

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych: Klauzula informacyjna

 

2.2 Zaczekaj na kontakt z naszej strony – zaproponujemy spotkanie bądź wyślemy oferty elektronicznie (zgodnie z tym, jaką ścieżkę zaznaczyłeś w formularzu).

Krok 3. Spotkaj się z koordynatorem wolontariatu w wybranej organizacji, ustal zasady współpracy i… rozpocznij działanie! 🙂

bpw