Znamy zwycięzców Konkursu „Działaj z nami – Seniorami!”

2017-12-20
Regionalne Centrum Wolontariatu w Krakowie

18 grudnia oficjalnie zakończyliśmy tegoroczny projekt skierowany do seniorów. Forum Aktywnych Seniorów było kolejnym spotkaniem, podczas którego nasi uczestnicy mogli się spotkać, wymienić doświadczeniami, a także opowiedzieć pozostałym grupom o przeprowadzonych przez siebie akcjach wolontariackich.

Podczas spotkania rozstrzygnęliśmy także tegoroczną edycję konkursu „Działaj z nami – Seniorami!”. W tym roku pierwsze miejsce w konkursie zajęła grupa z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Oświęcimiu z akcją wolontariacką pt. „Babcine bajki”. Wyróżnienie otrzymała grupa z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Kluczach za akcję wolontariacką „Kluczewski Piknik Senioralny-Samo Zdrowie”. Gratulujemy wszystkim grupom, które wzięły udział w konkursie!

Przypomnijmy: wyjazd integracyjny do Zakopanego, szkolenia, warsztaty, akcje wolontariackie, a wreszcie wizyta studyjna w Warszawie oraz Forum Aktywnych Seniorów – wiele się działo w ciągu ostatnich miesięcy, by rozwijać wolontariat seniorów w naszym województwie!

Od siebie dodam tylko, że dziękuję Państwu za ostatnie miesiące współpracy. Za obecność, uśmiech i wielką radość z życia! Cieszę się, że mogłam poznać każdego z Państwa 🙂

Agnieszka Iwan
Opiekun merytoryczny projektu

Konkurs „DZIAŁAJ Z NAMI-SENIORAMI!” jest realizowany w ramach projektu “Rozwijamy wolontariat seniorów w Małopolsce” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.