ZAKŁADKI DLA SZKOLNEJ GROMADKI

2021-07-01
Regionalne Centrum Wolontariatu w Łodzi

Miniony rok szkolny był trudny dla uczniów, nauczycieli i rodziców. Zmiany w obostrzeniach i nauka zdalna były niewątpliwie wyzwaniem dla wszystkich. Jednak mamy nadzieję, że po wakacjach wszystko wróci do normalności.

Z okazji 1-go września chcemy obdarować uczniów ciekawymi, kolorowymi, własnoręcznie wykonanymi zakładkami do książek, dodającymi otuchy na nowy rok szkolny 2021/2022 🙂 Każda z wykonanych zakładek będzie niepowtarzalna, a taki prezent na pewno przyda się dzieciom. Nasze dzieła powędrują do Szkół Podstawowych, Świetlic Środowiskowych i Domów Dziecka.

Zapraszamy Was do wspólnego tworzenia!

Spotykamy się w Stowarzyszeniu Pomost (ul. Próchnika 7, I piętro, wejście bramą) w dniu 23. lipca w godz. 17.30- 19.00. Wszystkie artykuły plastyczne będą zapewnione na miejscu.

Wolontariusze, którzy z różnych przyczyn nie chcą/nie mogą pojawić się na spotkaniu stacjonarnym- mogą skorzystać z opcji odbioru materiałów w ustalonym terminie i samodzielnie wykonać zakładki w domu 🙂

Liczba miejsc jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń. Wstęp na spotkanie wyłącznie dla osób zapisanych przez formularz dostępny tutaj

Razem sprawmy, by początek nauki był miłym przeżyciem 🙂

Akcja społeczna dofinansowana jest przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018 – 2030 Korpus Solidarności.