Dzień Otwarty w Centrum Wolontariatu!

2016-12-07

Centrum Wolontariatu w Warszawie zaprasza osoby chętne do podjęcia wolontariatu oraz placówki zainteresowane współpracą z wolontariuszami na Dzień Otwarty w Centrum Wolontariatu.

W czasie tego wydarzenia będziecie mieli okazje poznać zasady wolontariatu, oferty prac dla wolontariuszy dostępne w Warszawie, porozmawiacie z organizatorami wolontariatu.

Dla organizatorów wolontariatu będzie to okazja do porozmawiania nt. zasad organizacji i koordynacji współpracy z ochotnikami, rozwiania wątpliwości dotyczących formalnoprawnych warunków współpracy z wolontariuszami, poznacie przykłady umów wolontariackich, ofert ubezpieczenia.

Nasi goście będą mieli szanse zapoznania się z zasadami korzystania z serwisu kojarzeniowego dla wolontariuszy www.ochotnicy.waw.pl , będą mogli zamieścić swoją ofertę, wyszukać interesującą propozycję współpracy.

Dzień Otwarty odbędzie się 9 grudnia w godz. 11.00 – 13.00 w siedzibie Centrum Wolontariatu w Warszawie przy ul. Nowolipki 9b. Więcej informacji pod nr. tel. 22 635 27 73. W następnym tygodniu podobny dzień zorganizujemy w godzinach popołudniowych aby dać szanse udziału w nim osobom pracującym i uczącym się.

U nas Dzień Wolontariusza nie kończy się w Dzień Wolontariusza … Zapraszamy Zespół Centrum Wolontariatu.

Inicjatywa realizowana jest przez Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w Warszawie w ramach działania „Promocja wolontariatu wśród mieszkańców Warszawy” realizowanego w ramach miejskiego projektu „Ochotnicy warszawscy” integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.