Gala Wolontariatu 2018!

2018-11-11
Regionalne Centrum Wolontariatu w Słupsku - Organizacja OPP

 

Drodzy Wolontariusze, koordynatorzy wolontariatu, opiekunowie Klubów Wolontariusza, to już niedługo!

Kolejna Gala Wolontariatu przed nami – w pierwszej połowie grudnia spotkamy się, jak co roku, aby podziękować wszystkim ochotnikom za szerzenie pięknej idei wolontariatu i pracę na rzecz osób/podmiotów, które tego wsparcia potrzebują.

My też potrzebujemy Waszej pomocy! Tym razem abyśmy wiedzieli, kogo mamy nagrodzić:)

Dlatego bardzo prosimy aby do 23 listopada br. na adres nika.rapacewicz@interia.eu przesłać pełną nazwę Klubu Wolontariusza (lub Koła Wolontariatu) wraz z imionami i nazwiskami wolontariuszy, którzy powinni zostać wyróznieni podczas Gali Wolontariatu 2018.

To Wy sami najlepiej wiecie, kto z Was najbardziej angażował się w 2018 roku,albo kogo warto zmotywować takim wyróżnieniem. Może to być 1-2 nazwiska, a może być i 20 – to Wasze święto, my jesteśmy tu od organizacji uroczystości:)

Zgłaszać można Kluby i Wolontariuszy ze Słupska oraz powiatu słupskiego.

W razie pytań proszę o kontakt mailowo (adres powyższy) lub telefonicznie pod nr 605 170 365 (najlepiej po gdzinie 15.30).

 

Czekamy na Wasze listy:)

 

Gala Wolontariatu 2018 realizowana jest w ramach projektów:

„Słupska Sieć Wolontariuszy – Gala Wolontariatu 2018”  współfinansowanego ze środków Miasta Słupska i Regionalnego Centrum Wolontariatu w Słupsku

„W Sieci Wolontariatu – aktywny powiat” współfinansowanego ze środków Starostwa Powiatowego w Słupsku  i Regionalnego Centrum Wolontariatu w Słupsku.