Uroczystość Gala Wolontariatu 2018-zapraszamy!

2018-12-03
Regionalne Centrum Wolontariatu w Słupsku - Organizacja OPP

Drodzy Wolontariusze, koordynatorzy wolontariatu, opiekunowie (Szkolnych) Klubów Wolontariusza oraz wszyscy sympatycy wolontariatu!

Zapraszamy wszystkich Was bardzo serdecznie na uroczystą Galę Wolontariatu, która odbędzie się 14 grudnia br. (piątek) o 17.00 w Słupskim Ośrodku Kultury przy ul. Braci Gierymskich 1 w Słupsku.

Chcemy podziękować Wam za zaangażowanie, całoroczną działalność na rzecz potrzebujących, okazane wsparcie i piękną postawę. Jeżeli Wasi podopieczni chcieliby wspólnie z nami świętować ten dzień – jak najbardziej również zapraszamy!

W trakcie uroczystości przekażemy nagrody, upominki i dyplomy dla Klubów Wolontariusza oraz ochotników, którzy zostali nam wskazani przez koordynatorów wolontariatu. Jak co roku będziemy zapraszać na scenę jedną osobę, która odbierze cały pakiet dla swojej grupy – już dziś możecie ustalać, kto będzie delegowany po odbiór upomików:)

Po części oficjalnej, zaprosimy na występ artystyczny zespołu „NO CO PUKA”, a następnie na bankiet i rozmowy w kuluarach.

Gala Wolontariatu 2018 realizowana jest w ramach projektów:

„Słupska Sieć Wolontariuszy – Gala Wolontariatu 2018”  współfinansowanego ze środków Miasta Słupska i Regionalnego Centrum Wolontariatu w Słupsku

„W Sieci Wolontariatu – aktywny powiat” współfinansowanego ze środków Starostwa Powiatowego w Słupsku  i Regionalnego Centrum Wolontariatu w Słupsku.