Zespół

  • Mariusz Kołodziejski – kierownik RCWmariusz@centerko.org

Pedagog, arteterapeuta, animator, tancerz. Od wielu lat związany z ruchem wolontarystycznym i rozwojem myśli społecznej w województwie łódzkim. Na co dzień zajmuje się koordynacją pracy zespołu Centrum, nawiązywaniem kontaktu z Partnerami, realizacją szkoleń dla wolontariuszy oraz wsparciem merytorycznym dla współpracujących podmiotów. Ponadto, jest twórcą wielu innowacyjnych programów wolontarystycznych oraz pomysłodawcą grupy tanecznej Go Pomost! Volunteers Dance Group. Zwolennik inicjatyw lokalnych, działań artystycznych oraz aktywizowania osób wykluczonych społecznie poprzez wolontariat. Redaktor podręcznika wolontariatu „To działa!” i „Do dzieła!”.

  • Aleksandra Łuczak – pośrednik wolontariatuola@centerko.org

Koordynatorka wolontariatu, animatorka, od wielu lat związana z organizacjami pozarządowymi. Do „Centerka” trafiła przypadkiem w 2015 roku. Zajmuje się pośrednictwem, promuje działania grupy Akcja- Animacja!, tworzy autorskie mikroprojekty i organizuje eventy dla wolontariuszy. W wolnych chwilach gra na gitarze i ukulele. Współautorka publikacji o wolontariacie „Do dzieła!”. Miłośniczka roweru, psów i bajek Disneya.

  • Magdalena Korczyk-Waszak – koordynator szkoleńmagda@centerko.org

Coach i doradca w zakresie rozwoju organizacji i wzmacniania kompetencji osobistych. Posiada 20-to letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń. Członkini Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych STOP. Z łódzkim wolontariatem związana od lat 90-tych – stworzyła i koordynowała Regionalnym Centrum Wolontariatu w Łodzi. Promuje profesjonalny wolontariat i nowe rozwiązania aktywności społecznej, wcześniej jako członkini Prezydium Sieci Centrów Wolontariatu, a obecnie jako ekspert programu „Dobry Wolontariat”.

  • Seweryn Obałka – PR / fundraiserseweryn@centerko.org

Student dietetyki, tancerz, instruktor tańca, dj, człowiek o wielu pasjach i zainteresowaniach … Przygodę w Regionalnym Centrum Wolontariatu „Centerko” rozpoczął w 2018r. współpracując przy projektach tematycznych, aby potem zająć się koordynacją Gali Wolontariatu i współpracą z Partnerami. Dzięki ukończeniu kursu „Menadżer imprez rozrywkowych i kulturalnych (Event Manager)” potrafi przekuć każdy pomysł w konkretne działania, a kontakt z ludźmi to dla niego czysta przyjemność.

  • Michał Ciesielski – pracownik biurowypraktykant@centerko.org

Pedagog, od wielu lat związany z „Centerkiem”, aktywnie zaangażowany w wolontariat, działania grupy tanecznej „Go Pomost!” i współpracę z organizacjami pozarządowymi. Wybrany najbardziej aktywnym społecznikiem 2018 roku. Uczestniczył w różnych kursach, szkoleniach i warsztatach związanych m. in. z: programami biurowymi i graficznymi, tworzeniem stron internetowych, inwestowaniem na giełdzie oraz treningiem umiejętności miękkich. Otwarty na kontakty i potrzeby innych ludzi, empatyczny, potrafiący umiejętnie i efektywnie pracować w zespole. Człowiek o różnorodnych zainteresowaniach i doświadczeniach, którego związek z wolontariatem zmienił życie na lepsze. W Centrum dba o sprawy administracyjno-biurowe.