Gala Wolontariatu 2016 w Lublinie

2016-11-28
Regionalne Centrum Wolontariatu w Lublinie

 

Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza zespół Centrum Wolontariatu w Lublinie serdecznie zaprasza do udziału w Widowisku Artystycznym „Gala Wolontariatu 2016”, które odbędzie się w Lublinie, dnia 4 grudnia 2016 roku w sali kinowej w Chatce Żaka, ul. Radziszewskiego 16. Początek wydarzenia o godzinie 16:00.

Gala Wolontariatu od kilkunastu lat wpisuje się w kalendarz imprez kulturalnych w Lublinie. Podczas widowiska chcemy podziękować wolontariuszom za ich zaangażowanie na różnych płaszczyznach życia społecznego oraz zaprezentować ciekawe inicjatywy w regionie. To także okazja do spotkania z osobami, które na różne sposoby wspierają działania wolontariuszy.
Punktem kulminacyjnym wydarzenia będzie wręczenie tytułu Wolontariusza Roku Lubelszczyzny oraz wyróżnień dla osób wspierających wydarzenia wolontariackie w regionie. Widowisko będzie także dobrą okazją do promocji idei wolontariatu.
Widowisko w reżyserii Marcina Wąsowskiego poprowadzi Justyna Domaszewicz.

Bezpłatne wejściówki do odbioru w Centrum Wolontariatu przy ul. Głębokiej 17 lub Jezuickiej 4 codziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-18:00.

kanapa