Facebook to przeszłość? Fakty i mity o wykorzystaniu nowych technologii do promocji działań wolontariackich

2014-06-23
Regionalne Centrum Wolontariatu w Krakowie

Zapraszamy koordynatorów wolontariatu w małopolskich organizacjach pozarządowych i w instytucjach publicznych na spotkanie przy kawie poświęcone zagadnieniu wykorzystania nowych technologii do promocji działań wolontariackich, które odbędzie się w piątek 27 czerwca br. w godz. 15.00-19.00 w Podgórzu.

Podczas spotkania odpowiemy sobie na pytania:

  • Dlaczego Facebook przestał być idealnym narzędziem do rozpowszechniania informacji przez organizacje non-profit?
  • Dlaczego wydaje nam się, że wszyscy o nas wiedzą, choć naprawdę tak nie jest?
  • Instagram/Twitter/Pinterest/Tumblr/Wordpress – jak nie zwariować w świecie mediów społecznościowych?

Spotkanie będzie przebiegało w formule dyskusji moderowanej wzbogaconej prezentacjami prowadzącego oraz pracą grupową uczestników.

Organizatorzy zapewniają uczestnikom możliwość skorzystania z wiedzy eksperta, okazję do wymiany doświadczeń oraz pyszną kawę.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego i odesłanie go do 25 czerwca br. na adres krakow@wolontariat.org.pl.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc o udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

O dokładnym miejscu spotkania poinformujemy osoby, które zostaną zakwalifikowane do udziału w kawiarence.

Prowadzący: Marcin Sikorski – aktualnie kieruje projektami marketingowymi w Wydawnictwie Otwartym (Grupa Wydawnicza ZNAK). Wcześniej pracował w redakcjach „Wydarzeń” (Telewizja Polsat), Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia oraz krakowskiej Radiofonii) oraz jako strateg komunikacji w agencjach reklamowych i PR (EMLAB/Change Integrated, Wenecja PR). W 2006 założył ogólnopolski plebiscyt MediaTory, którym przez 6 lat zarządzał. Jest również jednym z założycieli i administratorów popularnego internetowego serwisu „Nagłówki nie do ogarnięcia”.

Zapraszamy do udziału!

Małopolska 2013

Spotkanie jest jednym z działań projektu „Wolontariat z pasją w szkole i w środowisku” realizowanego przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.