Wspieraj

Wspieraj

Good Deeds Day Polska to wydarzenie, do którego może włączyć się każdy – także instytucje, firmy, miejsca publiczne, osoby indywidualne itp.

Zostań partnerem wydarzenia i pokaż innym że czynienie dobra i rozwój społeczeństwa poprzez otwarcie na innych jest ważne także dla Ciebie! Poznaj czekające możliwości wsparcia.

DLA FIRM

Jeśli jesteś przedstawicielem firmy i chciałbyś wesprzeć ideę “razem dla wspólnego dobra” zachęcamy do współpracy-zostań partnerem Good Deeds Day Polska.

Można nas wesprzeć:

  • przygotowując gadżety promujące wydarzenie: plakaty, ulotki, koszulki, balony, opaski na rękę, identyfikatory, naklejki itp.
  • przekazując materiały niezbędne do przeprowadzenia akcji dobroczynnych np. sadzonki roślin, farby, pędzle, odzież ochronną itp.
  • przygotowując własną akcję dobroczynną w oparciu o posiadane zasoby w ramach wolontariatu pracowniczego;
  • organizując w środowisku pracowników zbiórkę pieniężną lub rzeczową i w dniu wydarzenia przekazując je na rzecz wybranej organizacji;

DLA INSTYTUCJI

Jeśli reprezentujesz instytucję publiczną, która chciałaby stać się partnerem tego wydarzenia – wesprzyj nas:

  • przygotowując własną akcję dobroczynną w oparciu o posiadane zasoby w ramach wolontariatu pracowniczego;
  • organizując w środowisku pracowników zbiórkę pieniężną lub rzeczową i w dniu wydarzenia przekazać je na rzecz wybranej organizacji;
  • biorąc udział w samym wydarzeniu;
  • przekazując gadżety, które rozdysponujemy podczas wydarzenia;


DLA MIEJSC PUBLICZNYCH

Jeśli prowadzisz kawiarnię, cukiernię lub restaurację i chciałbyś dołożyć cegiełkę do wydarzenia jakim jest Good Deeds Day Polska, weź udział w kampanii “Dobra kawa na drogę”. Jej celem jest dzielenie się dobrem z drugim człowiekiem. Kampania realizowana jest w wielu krajach na świecie i polega na zachęcaniu ludzi do udziału w niej poprzez podarowanie drugiej osobie kawy przy zakupie swojej. Tym drobnym gestem można zmienić dzień drugiego człowieka, bo jak wiadomo nie ma nic lepszego od zapachu i smaku świeżo palonej kawy…

Wszystkie przystępujące do udziału w tej kampanii placówki zostaną oznaczone plakatem z informacją i zaproszeniem do zakupu kawy tego dnia – 15 kwietnia br. – właśnie w tym miejscu. Informacje o kampanii będą także wcześniej promowane poprzez media lokalne.


DAROWIZNA

Jeśli bliska jest Ci idea czynienia dobra, możesz przekazać również darowiznę na konto organizatora. Dzięki Twojej pomocy będziemy mogli dotrzeć z promocją do kolejnych osób zainteresowanych pomocą, a także zorganizować dodatkowe akcje dobroczynne dla lokalnych organizacji.

Dane do przelewu:
Stowarzyszenie Regionalne Centrum Wolontariatu w Krakowie
ul. Mogilska 102/1, 31-546 Kraków
NIP 675 151 10 98, KRS 0000528791, REGON 360148057

Rachunek bankowy:
Bank BGŻ BNP Paribas S.A. 5020 3000 4511 1000 0003 9941 50

Tytuł przelewu:
Darowizna na cele Good Deeds Day Polska